UA RU

+38 095 931 76 31

+38 097 100 06 95

info@megakompromis.com.ua

ЧАШКИ З ФОТОГРАФІЄЮ

Кружки з принтом від 1-ї шт.

Терміновий друк на чашках

Кружки з написом, картинкою

ЧАШКИ З ФОТОГРАФІЄЮ
ЧАШКИ З ФОТОГРАФІЄЮ

Випити кави що бадьорить або зігріваючий чай - це завжди гарна ідея, будь то кава-брейк на роботі, посиденьки з друзями на кухні, або відпочинок в подорожі. Але все це значно приємніше робити з чашкою з фотографією, пам'ятним або смішним написом. Та й горнятко з принтом це не тільки зручний предмет кухонного начиння, але і оригінальний, а головне, функціональний і корисний подарунок члену сім'ї, другу, колезі.
За допомогою сублімації (фотодруку) на чашках ми можемо зробити нанесення на кружки принтів будь-якої складності, будь то ваша фотографія або фото когось із ваших близьких; вітальий або пам'ятний напис; зображення улюбленого мультяшного героя вашої дитини або популярного артиста. Можливо ви хочете іменну чашку? Ну що ж, ми з радістю вам з цим допоможемо.
Як же стати володарем чашки з фотографією або іншим унікальним принтом? Дуже просто! Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, і ми швидко і якісно втілимо ваші побажання в життя.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ФОТОДРУКУ НА ЧАШКАХ МЕТОДОМ СУБЛІМАЦІЇ

Приклад суьлімаційного друку на чашках

Оберіть параметри сублімаційного друку на горнятках

Кількість

грн./тираж

Вартість виробу:

48.00

грн./шт

Вартість друку:

0.00

грн./шт

Увага! Чим більше тираж, тим нижче вартість нанесення!

Друк на горнятках методом сублімації

Ця форма попереднього розрахунку вартості друку дозволить Вам замовити чашки з фотографією.* Щоб дізнатися вартість нанесення досить зробити кілька простих дій: у відповідних полях вибрати колір вироба (білий або кольоровий), вказати розмір нанесення і тираж. Ось все, калькулятор автоматично розрахує вартість друку на чашках**. Тепер натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК». У вікні заповніть контактну форму і натисніть «ВІДПРАВИТИ». Готово! Ми отримали Ваш запит на друк фото на чашках. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей.
Вибрати чашку для сублімації можна, перейшовши в каталог чашок. Для цього натисніть на відповідну кнопку нижче.

Переваги сублімації на чашках

* Вартість друку розраховується без урахування ціни чашки. З доступними моделями, їх квітами і цінами можна ознайомитися в каталозі продукції.
** Всі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ. При розрахунку вартості нанесення з ПДВ необхідно до суми додавати 20%.

СУБЛІМАЦІЙНА ЧАШКА ДЛЯ ДРУКУ ФОТОГРАФІЇ

ЧАШКА СУБЛІМАЦІЙНА

euro-cylinder
Standart
Розмір:

330 мл.

Типи нанесення:

сублімація

Арт.: 2006001

Ціна: 48.00 грн.

ЧАШКА СУБЛІМАЦІЙНА

euro-cylinder
Color Rim
Розмір:

330 мл.

Типи нанесення:

сублімація

Арт.: 2006002

Ціна: 58.00 грн.

ЧАШКА СУБЛІМАЦІЙНА

euro-cylinder
Inner Color Mug
Розмір:

330 мл.

Типи нанесення:

сублімація

Арт.: 2006003

Ціна: 60.00 грн.

Друк на фотографії чашках

Тираж 1 4 9 30 50 70 100
Ціна грн./шт. 84 72 62 52 42 32 26
Ціни вказані в гривнях без урахування ПДВ. Тиражі від 100 екз. прораховуються в індивідуальному порядку. Фотодрук можливий лише по білим, спеціально підготовлених поверхням