UA RU

+38 044 333 42 15

+38 050 436 35 26

+38 067 124 32 06

info@megakompromis.com.ua

ФЛЕШКИ З ЛОГОТИПОМ

Друк та гравіювання на флешках
- У нас в наявності пластикові, металеві, дерев'яні флешки;
- Підготуємо візуалізацію флешки з нанесенням;
- Точне влучання в корпоративні кольори;
- Здамо замовлення в обумовлені терміни;
- Наші ціни не можуть не радувати;

ФЛЕШКИ З ЛОГОТИПОМ
ФЛЕШКИ З ЛОГОТИПОМ

ПОПУЛЯРНІ ФЛЕШКИ ДЛЯ ДРУКУДрук на флешках кредитних-картках

Розміри:

4-64 Гб

Типи друку:

тамподаук, УФ-друк

Арт.: 1228005

Ціна: 184.00 грн.

Лазерне гравіювання на флешках

Розміри:

4-64 Гб

Типи друку:

гравіювання, УФ-друк

Арт.: 1228004

Ціна: 166.00 грн.

Флешки з логотипом

Розміри:

4-64 Гб

Типи друку:

тамподаук, УФ-друк

Арт.: 1228003

Ціна: 210.00 грн.

БРЕНДУВАННЯ ФЛЕШОК

Де замовити друк на флешках у Києві та з доставкою по Україні?

Флешка або іншими словами флеш-накопичувач допоможуть вам зберегти гігабайти потрібної інформації. Вони є постійними помічниками в офісі та вдома. Маючи флешку в кишені, ви завжди матимете з собою все найнеобхідніше: документи, фото, фільми, відеокліпи. Відповідно флешка з гравіюванням завжди буде бажаним подарунком друзям, колегам або родичам. І, звичайно, такий аксесуар може стати вашим компаньйоном у створенні продуктивної рекламної кампанії.

Поверхня флешки ідеально підходить для нанесення логотипу практично всіма можливими видами нанесення: гравіювання, тамподрук, УФ-друк. За допомогою спеціалістів рекламно-виробничої компанії "Мега компроміс" ви можете отримати унікальну візитку свого бізнесу - флешка з гравіюванням або флешка з логотипом. Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти продукцію за конкурентними цінами та в найкоротші терміни як для оптових замовників, так і для роздрібних з доставкою продукції по всій Україні.

Чому брендовані флешки є невід'ємним аксесуаром офісного працівника?

Відразу зробимо виправлення, що сфера використання флешки не обмежується офісом. USB-накопичувач необхідний кожній соціально активній людині: школяру, студенту, вчителю, менеджеру, бізнесмену та домогосподарці. Тому вибираючи флешку з логотипом, як презент, ви ніколи не помилитеся.

З тим, кому потрібна флешка, ми розібралися. Давайте перейдемо до питання - навіщо використовують флеш-накопичувачі? Головна перевага такого маленького і, на перший погляд, непомітного аксесуара - можливість безкоштовно зберігати та транспортувати інформацію:

Завдяки матеріалу з якого виготовлені флешки, а також правильно вибраного типу нанесення, ми гарантуємо довгострокову службу виробу та барвистість нанесенного логотипу. Флешки з гравіюванням або флешки з логотипом в руках персоналу однозначно підвищують статус вашого підприємства в очах клієнтів і партнерів. Також корисний аксесуар підвищує імідж компанії, свідчить про стабільність та наміри бути довгостроковим гравцем у великому бізнесі.

Якщо ж ви визначилися і зробили свій вибір на користь виробництва флешок з логотипом, то рекламно-виробнича компанія "Мега Компроміс" надає свої послуги у цій сфері "під ключ": послуги з рекомендацій у виборі флешки під нанесення, створення макета, виробництво та доставка по всій Україні за допомогою вибраної логістичної компанії. Зробити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом:

Розповідаємо все про друк на флешках: які бувають флешки та про типи друку

Перед тим, як оформити замовлення, рекомендуємо ретельно подумати над тим, для яких цілей буде використовуватися флеш-накопичувач. У нас на сайті ви можете вибрати флешку об'ємом від 4 до 64 Гб. Але ми рекомендуємо робити свій вибір у бік більшого обсягу накопичувача. Пояснюємо це тим, що цифровий світ не стоїть місці, а стрімко розвивається. Тому нові формати потребують більшого обсягу пам'яті. Навіть вибираючи USB-флешку для транспортування документів, погодьтеся, приємно завжди мати вільне місце на непередбачений випадок. Більше того, ціна флешки не буде надто відрізнятися, ціна логотипу та гравіювання залишиться без змін, а ось користі ви зможете отримати в декілька разів більше.

На нашому сайті ви можете зустріти USB флешки 2.0 та USB флешки 3.0 пластикові та прогумованим корпусом. Головна відмінність цих моделей полягає у швидкості передачі даних та виробничості. Швидкість передачі даних USB флешки 2.0 до 480 Мбіт/с, а USB флешки 3.0 до 10 разів швидше.

USB флешки 2.0 під нанесення логотипів представлені на нашому сайті об'ємом від 4 до 64 Гб у різній кольоровій гамі: червоні, сині, жовті, зелені, оранжеві, білі, чорні.

USB флешки 3.0 під нанесення логотипів можна придбати лише об'ємом на 16 Гб, але також у різній кольоровій гамі.

Усі накопичувачі представлені у двох моделях:

Для тих, хто віддає перевагу ексклюзиву, ми приготували модель накопичувача у формі кредитної картки. Це USB флешка 2.0 об'ємом від 4 до 64 Гб на ваш вибір. Ця модель накопичувача має більшу площину нанесення, ніж перераховані вище моделі. Тут можна використовувати дві сторони карти. А вага такої флешки лише 9 грамів.
Всі моделі флешок на нашому сайті підходять для нанесення логотипу, візитки та гравіювання. Кожна з них може перетворитися на стильний аксесуар та пам'ятний подарунок.

Щоб перетворити щоденний предмет на ненав'язливу рекламу, а також щоб він служив в ім'я іміджу компанії, ми наполегливо рекомендуємо брендувати продукцію. Рекламно-виробнича компанія "Мега Компроміс" вже понад 10 років стоїть на варті новинок у виробничій сфері. Ми тримаємо руку на пульсі якості, стилю та екологічності. На нашому виробництві використовуються якісні матеріали та сучасне обладнання.

Який тип нанесення вибрати: розповідаємо про УФ-друк, гравірування та тамподрук?

Залежно від того, з чого виготовлена ​​флешка, наші фахівці підбирають тип нанесення лого. Кожен із них має ряд переваг:

Ми розповіли про три можливі види нанесення логотипів, написів, зображень та картинок на флешки в ознайомлювальних цілях для тих, кого цікавить процес створення пам'ятного чи іміджевого аксесуара. Тип нанесення вибирає наш спеціаліст виходячи з умов, поставлених перед ним. Компоненти, що впливають на вибір спеціаліста – це матеріал корпусу виробу, його рельєфність, макет та тираж.

Відповідаємо на 3 найпопулярніші питання про флешки

Чи залежить ціна нанесення логотипу від обсягу флешки?
Ні. Від обсягу флешки залежить ціна її ж. Ціни на сайті для флешок USB 2.0 вказані за 4 Гб, а для флешок USB 3.0 за 16 Гб. Також ціна залежить від кольоровості макету.

На якій флешці найбільша площина для нанесення мого логотипу?
Однозначно це USB флешка 2.0 у формі кредитної картки (модель: promo credit card). Подивившись на неї, ви неозброєним поглядом оціните масштаби рекламної площини. До того ж для нанесення макета ми використовуємо дві сторони карти.

USB флешка 2.0 чи USB флешка 3.0: яку вибрати для щоденного користування?
Характерна відмінність цих накопичувачів у швидкості передачі. Порти для підключення флешок 2.0 та 3.0 є на всіх сучасних пристроях.

Мені потрібна флешка з гравіюванням чи флешка з логотипом: як оформити замовлення?

Якщо ви вирішили доповнити фірмовий стиль співробітників брендованою флешкою, то де зробити замовлення ви вже здогадалися – звичайно ж, у “Мегакомпромісі”. Наші фахівці з багаторічним досвідом втілять усі бажання у життя. На сайті ви можете вибрати накопичувач відповідного кольору, форми та об'єму.

Робіть замовлення швидко та легко:

При оформленні замовлення обов'язково вкажіть необхідну інформацію:

Якщо у вас немає готового макета, то наш дизайнер його підготує, попередньо вислухавши ваші побажання. Для цього завчасно зв'яжіться з нашим менеджером.

Мінімальне замовлення флешок з гравіюванням – 10 штук або на суму 3000 гривень. Ви можете отримати безкоштовну доставку по всій території України, якщо оформите замовлення більш ніж на 5000 гривень.

Якщо ви хочете отримати флешки з гравіюванням, флешки з логотипом, флешки з гравіюванням, флешки з принтом до певної дати - оформляйте замовлення заздалегідь.