UA RU

+38 095 931 76 31

+38 097 100 06 95

info@megakompromis.com.ua

ДРУК НА РУЧКАХ

Варіанти друку на ручках:
- на корпусі
- на кліпі
- друк логотипів
- друк золотом
- друк сріблом
- всі види друку на ручках

ДРУК НА РУЧКАХ
ДРУК НА РУЧКАХ

На цій сторінці можна замовити друк на ручках. Для нанесення логотипів ми використовуємо метод тамподруку. Для брендування ручок - це найбільш оптимальний варіант щодо термінів і ціни. Ви можете замовити друк на ручках за мінімальною ціною і в найкоротші терміни. Для замовлення брендованих ручок просто відправте нам логотип і виберіть вподобану ручку. У найкоротші терміни наші дизайнери підготують візуалізацію ручки з логотипом для підтвердження замовлення, нам лише залишиться виготовити найкращі брендовані ручки для Вас. Замовити друк на ручках в "Мега Компроміс" - це завжди гарна ідея!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДРУКУ НА РУЧКАХ

Внести информацию

Оберіть параметри друку на ручках

Кількість

грн./тираж

Вартість виробу:

4.64

грн./шт

Вартість друку:

0.00

грн./шт

Увага! Чим більше тираж, тим нижче вартість нанесення!

Друк на ручках методом тамподруку

Ця форма попереднього розрахунку вартості нанесення дозволить Вам замовити ручки з логотипом.* Щоб дізнатися вартість брендування досить зробити кілька простих дій: у відповідних полях вибрати місце нанесення (корпус або кліп), вказати кількість кольорів в логотипі та тираж. Ось і все, калькулятор автоматично розрахує вартість друку на ручках **. Натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК». У вікні заповніть контактну форму і натисніть «ВІДПРАВИТИ». Готово! Ми отримали Ваш запит на ручки з логотипом. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей. Ознайомитися з усім асортиментом ручок під нанесення можна перейшовши в каталог продукції, натиснувши на кнопку нижче.

Переваги тамподруку на ручках

*Вартість друку розраховується без урахування ціни пучок. З доступними моделями, їх квітами і цінами можна ознайомитися в каталозі продукції.
** Всі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ . При розрахунку вартості нанесення з ПДВ необхідно до суми додавати 20%.
*** Рекомендований мінімальний тираж від 50 примірників.

ПОПУЛЯРНІ РУЧКИ

РУЧКА ПЛАСТИКОВА

Arigino
Wawe White
Розмір:

Кнопка

Типи нанесення:

тамподрук

Арт.: 1001001

Ціна: 3.50 грн.

РУЧКА ПЛАСТИКОВА

Promo
PR-006
Розмір:

Поворотний механізм

Типи нанесення:

тамподрук

Арт.: 1001002

Ціна: 4.64 грн.

РУЧКА ПЛАСТИКОВА

Schneider
K15
Розмір:

Кнопка

Типи нанесення:

тамподрук

Арт.: 1001003

Ціна: 16.11 грн.

Друк на ручках

Нанесення методом тамподруку

Тираж 50 100 200 300 400 500 1000 2000 3000 4000 5000
1 колір 8.50 5.70 3.70 2.75 2.30 2.05 1.25 1.05 0.95 0.90 0.80
2 кольори 15.25 10.25 6.60 4.90 4.10 3.70 2.20 1.90 1.75 1.65 1.50
3 кольори 22.05 14.85 9.50 7.05 5.95 5.35 3.15 2.80 2.50 2.40 2.15
4 кольори 28.85 19.40 12.45 9.30 7.80 6.95 4.15 3.60 3.30 3.15 2.80
Ціни указані в гривнях без урахування ПДВ. Тираж від 10 000 шт. розраховується в індивідуальному порядку

Друк на ручках в "Мега Компромис"

Де і як замовити ручки з логотипом?

Вітаємо вас на сайті рекламно-виробничої компанії "Мега Компроміс". Більше 12 років нашим завданням є виробництво брендованої продукції з корпоративною символікою, серед якої також виготовлення ручок з логотипом.

Брендовані ручки є одним з найпопулярніших аксесуарів при проведенні промо-акцій, конференцій і рекламних кампаній. Також ручка може стати чудовим подарунковим сувеніром для колег і друзів.

При співпраці з рекламно-виробничою компанією "Мега Компроміс" ми гарантуємо нашим клієнтам:

Важливо! У нас в наявності завжди є чисті ручки без логотипу виробника, які в будь-який момент готові до нанесення символіки. Переходьте в каталог, щоб ознайомитися з асортиментом ручок.

"Мега Компроміс" наносить логотип як на корпус, так і на кліп за бажанням клієнта. Також, крім кольорових лого, ми виготовляємо ручки із золотою і срібною символікою.

Ми готові прийняти замовлення по телефону:
+38 044 333 42 15
+38 050 436 35 26
+38 067 124 32 06

Відповідь на яке вас цікавить, а також розрахунок вартості можете отримати в онлайн режимі на сайті. Звертайтеся до нашого менеджера у спливаючому вікні.

Скільки коштує друк на ручці?

Завдяки тамподруку, методу нанесення логотипу на кулькову ручку, ми можемо гарантувати клієнтові не тільки якісний товар, але і конкурентні ціни.
У нашому каталозі представлені майже 20 моделей кулькових ручок спеціально підготовлені для друку власної корпоративної символіки. Ціни за ручку варіюються від 3.5 до майже 60 гривень. Це означає, що ми можемо підібрати ручку для нанесення логотипу для клієнта з будь-яким бюджетом. При цьому ручка з логотипом може стати особливою пам'ятною річчю.

Ми пропонуємо для нанесення логотипів:

Еко ручки користуються не меншою популярністю, ніж брендовані пластикові або металеві. Еко ручки з логотипом стали популярні завдяки своїй екологічності та нешкідливості. Бамбукова і крафт ручки з переробленого картону абсолютно не поступаються в тривалості експлуатації будь-яким іншим брендованим кульковим ручкам.
Кожна модель кулькової ручки представлена ​​в декількох кольорах. Наприклад, ручка пластикова Promо PR-006 за трохи більше, ніж 4 гривні представлена ​​в 16 кольорах. Це дозволить вам підібрати колір в тон вашій корпоративній символіці.
Ціна на ручку з символікою виготовлену методом тамподруку залежить від тиражу і кольоровості логотипу. Щоб дізнатися точну вартість надсилайте ваш макет нам на електронну пошту info@megakonpromis.com.ua. Також у нас активна кнопка на сайті "замовити розрахунок". Вибирайте будь-який зручний варіант!

Технічні вимоги до макету для друку на ручках методом тамподруку:

Як відбувається розрахунок ціни за допомогою кнопки "замовити розрахунок"?

Такий формат один з найбільш зручних і швидких. Ви вказуєте місце для нанесення логотипу. Тут визначитися нескладно: корпус ручки або ж кліп. Якщо у вас є готовий макет, то ви точно знаєте кількість кольорів вашої корпоративної символіки і також вказуєте це. Не забудьте написати передбачуваний тираж.
Калькулятор розраховує вартість, а після натискання кнопки "відправити", ми отримуємо ваше замовлення. Після чого з вами по телефону зв'яжеться фахівець, щоб уточнити деталі.

Чому малий, середній і великий бізнес вибирають брендовані ручки?

Як показує багаторічна практика, ручки є одним з найбільш затребуваних аксесуарів у щоденному житті, а також при проведенні промо-акцій, конференцій і рекламних кампаній. І після проведення заходу брендовані кулькові ручки довгий час служать їх власникам. Тому при невеликих фінансових внесках ви отримуєте довгострокову рекламу.
Тим часом, брендована ручка не сприймається учасниками заходів, як агресивна реклама. Наявність необхідної кількості матеріалу для письма на будь-якому із заходів або ж в офісі говорить про турботу і ведення бізнесу з любов'ю до клієнтів. Кулькові ручки учасники конференцій і піар-акцій з радістю забирають для подальшого щоденного використання.
Також варто взяти до уваги, що брендована ручка має широку цільову аудиторію: діти і дорослі, домогосподарки і бізнес леді, різноробочі та директори компаній. Тому ручка з логотипом вашої компанії стане доречною на дитячому святі і конференції, а також допоможе підкреслити імідж вашої компанії.
Рекламно-виробнича компанія "Мега Компроміс" пропонує брендовані еко-ручки для тих компаній і заходів, де піклуються про навколишнє середовище. Ми пропонуємо дві моделі еко ручок для нанесення логотипу компанії: бамбукові і картонні кулькові ручки.
Ми працюємо з замовленнями будь-якого рівня складності і різними тиражами. Мінімальне замовлення брендованих ручок - 50 штук або на суму 2000 гривень. Максимальний тираж - необмежений. Нагадуємо! Оптові замовлення від 10 000 примірників розраховуємо індивідуально.
Схвалення замовлення відбувається після підготовленої візуалізації ручки. Після того, як ми отримали макет вашої корпоративної символіки і знаємо модель ручки яку будемо виготовляти, наші дизайнери готують візуалізацію ручки. Відповідно ви зможете побачити, як буде виглядати готова ручка з вашим лого.

Тамподрук: що це таке, а також особливості та переваги нанесення логотипів
На сьогоднішній день тамподрук (тампонний друк) - найнадійніший і простий спосіб нанесення зображення на рекламну продукцію з плоскою і опуклою поверхнею. Основним принципом тамподруку є високоточне перенесення зображення з форми на оброблюваний виріб за допомогою еластичних елементів. Саме завдяки гнучким роллерам ми можемо нанести корпоративний логотип на вигнуту поверхню кулькової ручки.
Варто зазначити, що такий метод друку є одним з найдавніших методів нанесення, який вперше застосували ще в 19 столітті. З тих пір поліграфісти відмовилися від желатинових ролерів, які були недовговічні, і віддали перевагу силіконовим. З тих пір крім швейцарських годинникарів, які наносили написи на годинник, методом тамподруку користуються поліграфісти всього світу для створення брендованої продукції в тому числі і для створення унікальних кулькових ручок з логотипом.
При такому методі друку максимальна кількість кольорів друку на кольорових виробах становить 4 кольори, а на білих - 5 кольорів.

Рекламно-виробнича компанія "Мега Компроміс" гарантує:

Які ручки обрати для нанесення логотипу?

У нашому каталозі представлено понад 20 моделей кулькових ручок. Всі вони відмінно підходять для нанесення вашого корпоративного логотипу. Всі моделі ручок для нанесення логотипу методом тамподруку зручні і оснащені кріпленням-скобою незалежно від механізму: нажимний "кнопка" або поворотний. Корпус кулькової ручки може бути виконаний в тон зі скобою або ж навпаки. Також в нашому каталозі ручок для друку логотипів ви можете знайти пластикові, металеві та з прогумованим корпусом.
Зверніть увагу на еко ручки і ручки-стилуси. За допомогою перших ви можете заявити про себе, як організації, яка небайдужа до світових екологічних проблем. Нанесений логотип на ручку-стилус допомагає такому аксесуару бути затребуваним подвійно. Стилус буквально є електронним пером і допомагає малювати на екрані гаджета, як на аркуші паперу. Будьте впевнені, що ваші клієнти оцінять такий аксесуар.

П'ять лайфхаків з вибору ручки для нанесення логотипу:

Якщо ви заплуталися в широкому виборі кулькових ручок, то на сайті ви завжди можете подивитися, що найбільш часто замовляються в розділі "Популярні ручки". Також цей розділ допоможе тим, хто хоче бути оригінальним і вибрати незвичайну модель для нанесення логотипу.